About me  

About me

Esmu kāzu un ģimenes fotogrāfe Brigita Pinne. Mana lielākā vēlme un galvenais mērķis ir sniegt Jums iespēju, atverot savus foto albumus, no jauna sajust tos mirkļus, kas padarīja kāzas tik īpašas, un pārdzīvot tās sajūtas, kas saviļņoja.

 

Manas fotogrāfijas ir par mīlestību un cilvēkiem. Ja vienā vārdā aprakstīt manis radītās kāzu fotogrāfijas, tad tas vārds būs „laimīgas”. Tieši tādām ir jābūt kāzu fotogrāfijām – laimīgām. Tikai prieks, laime un mīlestība! Jūsu bērni grib jūs tādus redzēt!


Fotografējot kāzas es meklēju un ķeru siltuma pilnus mirkļus un skatienus, vecāku asaras un satraukumu, jūsu viesu prieku – visu, kas jums bija līdzās un kas veidoja jūsu svētku atmosfēru, jo tas ir pats svarīgākais.  

 

Ja Jūs saprotat, ka torti apēdīs, kāzu kleita tiek uzvilkta tikai vienu reizi, limuzīns tiks aizmirsts jau nākamajā dienā, bet kāzu fotogrāfijas paliks uz visu mūžu – Jūs esat mans klients!

Ja Jūs uzskatāt, ka fotogrāfijām jābūt emocionālām, laimes pārpilnām un jānodod tieši Jūsu emocijas un pārdzīvojumi, atspoguļot tikai jūsu kāzas – Jūs esat mans klients!

 

Ja Jūs rīkojat kāzas tikai sev un cenšaties izvairīties no klišejām un aizspriedumiem – Jūs esat mans klients!

 

Un visbeidzot, ja Jūs līdz neprātam mīlat viens otru, ja jums ir labi kopā, ja jūs esat gatavi visu dzīvi skatīties viens otrā ar maigumu un mīlestību, tad jūs noteikti esiet mans klients!

 

Kas ir kāzu fotogrāfs? Vai tas ir tikai cilvēks ar fotokameru, kas seko jaunajam pārim vai kāds, kas sniedz iespēju atgriezties dzīves skaistākajos mirkļos un tos no jauna izbaudīt? Tas nu tad lai paliek jūs ziņā…